XX Gminny Konkurs Ortograficzny

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nielepicach wzięli udział w XX Gminnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Zabierzowie.

Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności ortograficznych, a także źródłem wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

Z ogromną radością informujemy o sukcesach naszych uczniów:

  • Jakub Migza zajął II miejsce w kategorii klas II,
  • Teodor Gos zajął II miejsce w kategorii klas III.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Jesteśmy dumni z Waszej wiedzy, zaangażowania i odwagi. Brawo!

 

Autorka: mgr Katarzyna Dulowska

NA GÓRĘ