Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nielepicach wzięli udział w XX Gminnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Zabierzowie.
Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności ortograficznych, a także źródłem wielu emocji i pozytywnych wrażeń.
Z ogromną radością informujemy o sukcesach naszych uczniów:
- Jakub Migza zajął II miejsce w kategorii klas II,
- Teodor Gos zajął II miejsce w kategorii klas III.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Jesteśmy dumni z Waszej wiedzy, zaangażowania i odwagi. Brawo!
Autorka: mgr Katarzyna Dulowska