W dniach 26 i 31 października oraz 1 i 9 listopada odbyła się XXXIV Kwesta Listopadowa – coroczna akcja wspierająca hospicjum w okresie szczególnej pamięci o tych, którzy odeszli.
Wolontariusze zbierali fundusze przy cmentarzach Krakowa i okolic, m.in. na cmentarzach Rakowickim, Podgórskim, Salwatorskim, w Grębałowie oraz Batowicach. Uczniowie naszej szkoły również włączyli się w tę inicjatywę, kwestując przy cmentarzu parafialnym w Rudawie.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebrano i przekazano na rzecz hospicjum 3645 zł i 53 gr.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie!
Autor: Antek Ziarkowski