26 stycznia odbył się 33 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego motywem przewodnim było bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.
Wolontariusze z naszej szkoły zebrali 7252,89 zł dla onkologii i hematologii dziecięcej.
Autorka: mgr Urszula Łuczkoś - Zdziech