GRALIŚMY DLA ZDROWIA!

26 stycznia odbył się 33 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego motywem przewodnim było bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.

Wolontariusze z naszej szkoły zebrali 7252,89 zł dla onkologii i hematologii dziecięcej.

Autorka: mgr Urszula Łuczkoś - Zdziech

NA GÓRĘ