Gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt młodszych

W sobotę 9 maja odbyły się gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt młodszych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z 9 dziewczyn z klas V i VI.

W turnieju dziewczęta rozegrały aż 5 meczy, w każdym dając z siebie wszystko i pokazując ogromne zaangażowanie, wolę walki oraz sportowego ducha. Po emocjonujących spotkaniach nasza drużyna wywalczyła wspaniałe III miejsce. Gratulujemy!

Były to już ostatnie zawody sportowe w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim uczniom reprezentującym szkołę za chętny udział w zawodach, godne reprezentowanie naszej placówki oraz piękną postawę na boisku.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do rodziców za pomoc, zaangażowanie oraz wsparcie organizacyjne, szczególnie za dowożenie i odbieranie dzieci z zawodów.

Sport uczy nie tylko rywalizacji, ale także współpracy, odpowiedzialności i wytrwałości w dążeniu do celu. Jesteśmy dumni z naszych zawodniczek i zawodników oraz gratulujemy im osiągniętych sukcesów!

 

Autorka: mgr Agnieszka Kozioł

NA GÓRĘ